Service School Instructor
  • Młochów
mazowieckie, Młochów, mazowieckie, Polska
Volvo Trucks Polska
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych
  • Opracowanie, tłumaczenie i weryfikacja materiałów szkoleniowych na potrzeby szkoleń technicznych
  • Przygotowanie zaplecza, podzespołów i wyposażenia dla potrzeb prowadzenia szkoleń technicznych
  • Wybór i zamawianie narzędzi specjalnych, wyposażenia oraz innych materiałów niezbędnych do prowadzenia szkoleń
  • Wykonywanie czynności administracyjnych i organizacyjnych związanych z realizacją szkoleń technicznych
  • Wykonywanie zadań związanych z realizacją konkursów kompetencyjnych dla pracowników obsługi posprzedażnej

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą z wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Wykazujesz bardzo dobrą znajomość budowy pojazdów
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Komunikujesz się w języku angielskim
  • Lubisz pracę zespołową
  • Posiadasz umiejętność skutecznej komunikacji
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

- Rozbudowany pakiet socjalny

- Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

- Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

- Atrakcyjny system premiowy

#InspirujeNasTwojeZdrowie

- Prywatna opieka medyczna

- Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

- Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

Mindgram - platforma wspierająca zdrowie psychiczne

#InspirujeNasTwójRozwój

- Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

- Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

- Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251