Service Desk Agent L1 with German
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Sprawnie komunikujesz się w języku niemieckim? Posiadasz doświadczenie zdobyte w działach technicznej obsługi klienta?
Mamy pracę dla Ciebie na stanowisku Service Desk Agent L1 with German w organizacji specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla sektorów: bankowego, finansowego oraz sieci handlowych.

Oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne lub poprzednie doświadczenie w obsłudze technicznej
  • Minimum 6-12 miesięcy doświadczenia w roli L1
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętności budowania relacji; Doskonałe umiejętności komunikacyjne, werbalne i pisemne
    a także umiejętności słuchania
  • Rozwiązywanie problemów i analityczne myślenie
  • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera
  • Znajomość MS Office
  • Analiza danych i biegłość w Excelu i PPT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Całkowicie zdalny tryb pracy
  • Pracę w systemie zmianowym 24/7
  • Pakiet szkoleń wprowadzających

Zadania

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań Klientów w języku niemieckim
  • Odpowiedzialność za zdalną weryfikację zgłoszonych problemów
  • Rozwiązywanie usterek technicznych w zakresie 1 linii wsparcia
  • W razie potrzeby eskalowanie problemów technicznych zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie zgodnie ze zdefiniowanymi ścieżkami eskalacji
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Raportowanie, weryfikacja oraz wprowadzanie odpowiednich poprawek do profilu Klienta
  • Przestrzeganie określonych procedur

  • Praca Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388