SEO Sales Specialist
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • proaktywna sprzedaż usług SEO do klientów bezpośrednich (b2b)
  • dbanie o sprawną realizację zleceń
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i eventach

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży b2b (min. 2 lata proaktywnego pozyskiwania klientów)
  • praktyczna znajomość technik negocjacji, sprzedaży i obsługi klienta
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • systematyczność i sumienność
  • zorientowanie na osiąganie celów i wysoką konwersję
  • Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży produktów technologicznych lub marketingowych

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 5400 - 6800 zł brutto + premia (UoP)
  • pracę w nowoczesnym biurze w Bielsku-Białej z bezpłatnym parkingiem
  • ogromną dawkę wiedzy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content marketingu
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport, własny budżet szkoleniowy itp.)
  • pracę w firmie o dużej dynamice wzrostu (uważamy się za startup, ale taki z głową), działającej na rynku międzynarodowym i obsługujących ciekawych klientów,
  • szkolenia i udział w wielu konferencjach branżowych
  • udział w programie poleceń pracowników
  • świętowanie urodzin
  • #jogaoffice
  • wyjścia integracyjne, pracownicze inicjatywy
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa
Zaznaczamy, że skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista SEO Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246