SEO Copywriter (zastępstwo)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Interia.pl Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy SEO Copywritera - osoby, która ma doświadczenie w tworzeniu artykułów pod kątem SEO oraz swobodnie czuje się przynajmniej w jednym z obszarów: polityka, sport, biznes, nowe technologie, lifestyle, motoryzacja. Jako SEO copywriter będziesz mieć możliwość rozwoju działu Content SEO oraz bezpośredniej współpracy z interiowymi dziennikarzami i redakcjami.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • tworzenie artykułów zgodnych z wytycznymi SEO
  • analiza trendujących fraz w wybranych obszarach tematycznych
  • współtworzenie planu wydawniczego redakcji
  • optymalizacja powstałych artykułów redakcyjnych pod kątem SEO
  • bezpośrednia współpraca z Koordynatorami SEO poszczególnych redakcji portalu

Nasze wymagania:

  • znajomość kluczowych zasad pisania treści pod SEO
  • warsztat dziennikarski w zakresie tworzenia i redagowania tekstów
  • rozumienie specyfiki pracy na potrzeby redakcji internetowej
  • umiejętne korzystanie z narzędzi wspomagających tworzenie treści pod SEO
  • próbki Twoich artykułów, które nam to wszystko udowodnią :)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo lub współpraca B2B
  • pracę hybrydową w Krakowie lub całkowicie zdalną
  • współpracę z redakcjami, których materiały docierają do milionów internautów
  • możliwość szybkiego rozwoju w obszarze SEO i tworzenia treści
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-upowy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Praca Warszawa
  • Copywriter Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567