Senior WMS Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
iView Recruitment
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i optymalizacja funkcji WMS w ramach systemu ERP
  • Udział w projektach migracyjnych
  • Monitorowanie postępu projektu, identyfikowanie problemów i proponowanie rozwiązań
  • Zarządzanie projektami i wsparcie operacyjne
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z Menedżerem ERP i innymi ekspertami ds. łańcucha dostaw w celu zapewnienia pomyślnej implementacji nowych rozwiązań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z systemem WMS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość D365 WMS

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w rozwojowych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Typ rekrutacji

Stacjonarna

Praca hybrydowa

  • 4 dni stacjonarnie
  • 1 dzień zdalnie

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588