Senior Web3 Blockchain Developer
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
1dea
9. 6. 2024

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Senior Web3 Blockchain Developera!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja:  100% zdalnie

Start:  ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka:  do 200 PLN net / h

Zaangażowanie:  B2B (outsourcing z 1dea)

Zakres obowiązków

  • Tworzenie, testowanie i wdrażanie inteligentnych kontraktów w różnych sieciach blockchain
  • Naprawa błędów i optymalizacja kodu.
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Praca zespołowa w celu zapewnienia pełnego cyklu życia, w tym wymagań, architektury, projektowania, rozwoju, testowania, wdrażania i konserwacji rozwiązań programistycznych

Wymagania

  • Wykształcenie:  Studia informatyczne, matematyczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie:  5+ lat w projektach blockchain.
  • Technologie:  Solidna znajomość Solidity, Forge, Solana, Web3 i Node.js.
  • Umiejętności:  Dogłębna wiedza o zarządzaniu blockchain i ochronie danych.
  • Język:  Biegła znajomość języka angielskiego (B2+)

Oferujemy

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy:  Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy:  Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie:  Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy:  Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna:  Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie:  Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole:  Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności:  Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914