Senior UX designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
20. 9. 2024

1120229001

Obowiązki

  • Samodzielne prowadzenie projektów
  • Projektowanie z uwzględnieniem potrzeb użytkowników
  • Projektowanie zgodnie z wytycznymi design systemu
  • Przygotowywanie klikalnych prototypów pod badania oraz udział w badaniach jako obserwator lub prowadzący sesje
  • Prowadzenie i uczestniczenie w warsztatach projektowych
  • Spotkania z biznesem i z deweloperami

Wymagania

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia przy tworzeniu produktów cyfrowych
  • Znajomość procesu projektowego i wiedzę jak go przeprowadzić
  • Umiejętność podejmowania decyzji projektowych wraz z ich uzasadnieniem
  • Umiejetność przygotowania i poprowadzenia warsztatów projektowych
  • Umiejetność pracy w zespole oraz indywidualnie
  • Umiejętność pracy z design systemem
  • Doskonałą znajomość narzędzi Figma, FigJam, Mural

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Komputer Apple MacBook Pro 16"
  • Pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu w biurze w Warszawie)

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045