Senior UX Designer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Interia.pl Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy Senior UX Designera/erki, który/a będzie pełnił/a ważną rolę w tworzeniu i rozwoju serwisów tematycznych, aplikacji mobilnych oraz wewnętrznych narzędzi do zarządzania produktami Interia.pl. ​

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • definiowanie zakresu funkcjonalnego, projektowanie interakcji oraz rozwiązań interfejsu użytkownika
  • ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za rozwój serwisów tematycznych, w tym: zasobami z zespołu UI/UX oraz kierownikami projektów, kierownikami redakcji oraz IT
  • zapewnianie kontroli jakości na etapie produkcji, definiowanie wymagań dotyczących jakości wykonania projektu
  • odpowiedzialność za produkty powstające w Interia.pl

Nasze wymagania:

  • udokumentowane, min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako UX Designer, potwierdzone bogatym portfolio (wymagane), które prezentuje Twoje podejście do rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w opracowywaniu materiałów projektowych: user flow, architektura informacji, projektowanie interakcji (potwierdzone w portfolio)
  • przekładanie oczekiwań oraz wymagań biznesowych na rozwiązania funkcjonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpraca B2B
  • pracę w wybranym modelu: stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • współpracę z zespołami pasjonatów, których wyróżnia ogromna wiedza i doświadczenie
  • wielkie wyzwania i praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j.angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • absolutny brak nudy!

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289