Senior UX Designer
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HAYS
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1186283

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!Dla naszego Klienta Banku Pekao S.A. aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Senior UX Designer

  • Lokalizacja: Kraków- zdalnie lub hybrydowo
  • Typ kontraktu: B2B Via Hays
  • Stawka: 80-120 pln/h netto +vat
Aktualnie poszukujemy Senior UX Desingera/erki, który będzie pełnił ważną rolę w tworzeniu i rozwoju serwisów tematycznych, aplikacji mobilnych oraz wewnętrznych narzędzi do zarzadzania produktami firmy. Zakres zadań:
  • analizowaniem oraz ocenianiem wymagań i zachowań użytkowników we współpracy z działami produktowymi
  • definiowaniem zakresu funkcjonalnego, projektowaniem interakcji oraz rozwiązań interfejsu użytkownika
  • ścisłą współpracą z osobami odpowiedzialnymi za rozwój serwisów tematycznych, w tym: zasobami z zespołu UI/UX oraz kierownikami projektów, kierownikami redakcji , developerami - badając, prototypując i skalując projekt za pomocą nowych rozwiązań .
  • zapewnieniem kontroli jakości na etapie produkcji, definiowaniem wymagań dotyczących jakości wykonania projektu
  • będziesz współodpowiedzialny za produkty powstające w firmie.
Wymagania:
  • udokumentowanego, min. 3 letniego doświadczenia w pracy jako UX Designer potwierdzonego bogatym portfolio (wymagane), które prezentuje Twoje podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętności prowadzenia spotkań, warsztatów i sesji projektowych
  • doświadczenia w opracowywaniu materiałów projektowych od koncepcji do szczegółowego projektu: user flow, architektura informacji, projektowanie interakcji, tworzenie prototypów (potwierdzone w portfolio)
  • przekładania oczekiwań oraz wymagań biznesowych na rozwiązania funkcjonalne
  • umiejętności definiowania zakresu testów użyteczności oraz analizy wyników

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez Hays Recruiter
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 20-minutowa rozmowa na temat projektu i Twoich doświadczeń
  • Rozmowa techniczna z klientem – 1 lub 2 spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055