Senior Test Engineer
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy tworzącej aplikacje mobilne i webowe, poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • testowanie manualne aplikacji webowych i mobilnych
  • praca w oparciu o User Stories
  • raportowanie do Managementu KPI dotyczących jakości projektów
  • prowadzenie dokumentacji i zgłaszanie błędów
  • możliwość wprowadzenia automatyzacji w procesach
  • mentoring pozostałych, mniej doświadczonych członków zespołu

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku software houseowym
  • doświadczenie w pracy w oparciu o User Stories
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min. B2
  • znajomość metodyk zwinnych

To oferujemy:

  • możliwość współtworzenia ciekawych międzynarodowych projektów
  • możliwość współpracy na wysokim jakościowo i technologicznie poziomie zapewnionym przez doświadczony management
  • dużą samodzielność w działaniu
  • dowolną formę zatrudnienia (UoP / B2B)
  • hybrydowy model współpracy (2 dni w tygodniu w biurze w Gdańsku, 3 dni w tygodniu zdalnie)
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języków

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536