Senior Technical Consultant
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Axians IT Poland Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Inwentaryzacja oprogramowania Infor (m.in. moduły LN, OS, Factory Track) oraz jego aktualizacja.
  • Monitorowanie i zapewnienie wydajności serwerów i infrastruktury systemu.
  • Zarządzanie integracją w Infor ION w celu zapewnienia płynnego przepływu danych oraz konfiguracją procesów workflow.
  • Współpraca z Klientami (głównie z działem IT Klienta), zespołami wdrożeniowymi i wewnętrznym działem IT.
  • Wsparcie w zarządzaniu zadaniami zespołu konsultantów technicznych.
  • Kontakt z użytkownikiem końcowym bezpośrednio i przed w systemie zgłoszeń Klienta.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z oprogramowaniem Infor (m.in. moduły LN, OS, Factory Track).
  • Zarządzanie migracją techniczną między wersjami Infor LN.
  • Kierowanie rozwojem oprogramowania Infor.
  • Przygotowywanie wymiarowania środowiska.
  • Zarządzanie kontami i zasobami użytkowników w Active Directory.
  • Nadzór nad przechowywaniem danych, dostępem do nich i strategiami tworzenia kopii zapasowych.
  • Wdrażanie strategii bezpieczeństwa w celu ochrony danych i systemu, opracowywanie planów minimalizujących przestoje i zapobiegających utracie danych.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT.
  • Znajomość oprogramowania Infor​.
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows 10 oraz środowisk Windows Server.
  • Znajomość baz danych (SQL).
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (np. VSphere) oraz konfiguracjami sieciowymi (DNS, Firewall).
  • Rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami.
  • Znajomość podstaw zarządzania Active Directory.
  • Doświadczenie w zdalnym wsparciu Użytkowników.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).
  • Kompetencje liderskie.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z obsługą systemów operacyjnych.
  • Komunikatywność i empatia w stosunku do Klientów wewnętrznych.
  • Kreatywność i aktywne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem wsparcia technicznego.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia jako potencjalny lider zespołu.
  • Intensywny rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającym się środowisku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wzbogacenie Twojego portfolio projektowego.
  • Udział w przedsięwzięciach o dużej skali.
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu projektowego.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym/zdalnym.
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Medicover.
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.
  • Naukę języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Marka Axians obecna jest w 35 krajach. Pod jej szyldem pracuje 14 tys. pracowników. Dzięki swojej rozbudowanej sieci jednostek biznesowych łączy doświadczenie w zakresie implementacji i utrzymywania rozwiązań technologicznych z zaspokajaniem najbardziej złożonych potrzeb biznesowych. Firmy działające pod marką Axians specjalizują się w gromadzeniu, przesyłaniu, przetwarzaniu i bezpiecznym udostępnianiu danych. Nasi specjaliści posiadają potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 60 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fortinet, Hitachi., HP, IBM, Infor, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, Vmware. Na rynku polskim markę Axians reprezentują m.in. spółki: Axians IT Solutions oraz Axians IT Services.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157