Senior Tax Consultant ds. CIT compliance
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
KPMG
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy

Jesteśmy zespołem liczącym ponad 40 osób, składającym się z doradców podatkowych, radców prawnych i ekonomistów. Dążymy do zrozumienia dynamicznych zmian zachodzących w relacjach biznesowych naszych klientów i co za tym idzie coraz to nowych oczekiwań od doradcy podatkowego. Prowadzenie biznesu w trybie zdalnym, digital economy, zrównoważony rozwój, transformacja energetyczna, zakłócone łańcuchy dostaw czy też inflacja to tylko niektóre z zagadnień istotnych obecnie dla naszych klientów. Zagadnienia te kreują wyzwania dla naszego zespołu w zakresie analizy ich podatkowych aspektów. Zapewniamy do tego najlepsze warunki i narzędzia – międzynarodowy zespół fachowców, sprawdzone lokalne i globalne rozwiązania, profesjonalne szkolenia, szeroką wiedzę merytoryczną i branżową oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

Stanowisko

Opis stanowiska

  • wsparcie klientów w zakresie przygotowania kalkulacji podatku CIT, z wykorzystaniem wiedzy zarówno podatkowej, jak i księgowej,
  • udział w projektach obejmujących kalkulowanie podatku dochodowego od osób prawnych dla naszych klientów, w tym analizę danych księgowych,
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • znajomość zasad księgowości będzie dużym atutem,
  • 3-4 lata doświadczenia w biurze rachunkowym, w dziale księgowości lub w doradztwie podatkowym,
  • praktycznej znajomości zasad księgowych oraz podstaw prawa podatkowego,
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word).

Oferujemy

  • Pracę hybrydową
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji
  • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544