Senior Talent Management Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Dla naszego klienta, wiodącej globalnej firmy zajmującą się zróżnicowanymi materiałami budowlanymi na świecie, zatrudniającą ponad 70 000 osób w 3100 lokalizacjach na całym świecie poszukuje obecnie kandydatów/ tek do działu HR CEE, odpowiedzialnych za część związaną z talent management.

Oczekujemy

  • idealny kandydat powinien być w stanie wykazać doświadczeniem w pracy jako specjalista ds. zarządzania talentami, specjalista ds. uczenia się i rozwoju lub podobnym, najlepiej zdobytym w dynamicznym środowisku o szybkim tempie rozwoju i zmian ,
  • powinien posiadać praktyczną wiedzę z obszaru HR i znajomość najlepszych praktyk, w tym umiejętność skutecznego wspierania projektowania i wdrażania programów szkoleniowych,
  • jeżeli posiadasz doświadczenie w branży przemysłowej, produkcyjnej to będzie bardzo duża wartość dodana,
  • posługuje się biegle językiem angielskim oraz narzędziami MS Office,
  • posiada doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość, z dużą dbałością o szczegóły,
  • cechuje się proaktywnym podejściem i umiejętnością pracy pod presją czasu;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • kulturę organizacyjną, w której ceni się możliwości wzrostu, rozwoju i awansu wewnętrznego,
  • wysoce konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • programy zdrowotne i odnowy biologicznej, premie roczną, pracę hybrydową 3/2,
  • doskonałe możliwości rozwoju i awansu w globalnej organizacji,
  • super lokalizację biura (blisko metra centrum;

Zadania

  • wspieranie realizacji strategii w zakresie talentów i rozwoju w całym oddziale w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • ścisła współpraca z zespołami HR w regionie CEE i krajowymi dyrektorami HR w zakresie przeglądów sukcesji talentów (TSR), ocen talentów i podobnych inicjatyw,
  • wspieranie integracji i różnorodności w procesach zarządzania talentami,
  • pomoc w agregacji danych dotyczących talentów na potrzeby różnych działań związanych z raportowaniem i podejmowaniem decyzji biznesowych,
  • organizowanie i zarządzanie logistyką zarówno wirtualnych, jak i osobistych warsztatów i sesji szkoleniowych;

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648