Senior T24 Developer (Temenos)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
3. 10. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie poszukujemy:
• Senior T24 Developera (Temenos) (75% zdalnie – 25% stacjonarnie)
Możliwe miejsca pracy: Gdańsk / Gdynia / Warszawa / Łódź
Umowa: B2B
Stawka: do 150 zł netto/h
Godziny pracy: Elastyczne (start w przedziale 7-10)
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Analiza i rozwiązywanie wszelkich zgłoszonych problemów technicznych we współpracy z ekspertami innych zespołów CBP i Temenos
• Wspieranie migracji i wydań CBP
• Wspieranie działań CBP w zakresie testowania funkcjonalnego i niefunkcjonalnego (zwłaszcza testowania wydajności)
• Planowanie, wdrażanie i testowanie różnego rodzaju funkcji technicznych i ulepszeń w CBP
• Identyfikowanie, ocenianie i ograniczanie różnych rodzajów ryzyka technicznego
• Dzielenie się własną wiedzą z innymi członkami zespołu i szkolenie mniej doświadczonych osób
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Kilkuletnie praktyczne doświadczenie techniczne z pracy z Temenos T24/Transact
• Umiejętność analizy, rozwiązywania problemów i ich debugowania
• Doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu aplikacji
• Wiedza i doświadczenie związane z Oracle (Database, WebLogic, Oracle Service Bus)
• Doświadczenie związane z systemami Linux
• Umiejętności i doświadczenie specyficzne dla Temenosa (Temenos Technical Frameworks / Temenos Design Studio / Temenos Updates / Temenos Upgrades / OFS / TAFJ Runtime / T24 L3 Coding / T24 Build and Deployment Support / COB / AA / IRIS2 & IRIS-R18 API / Payment Products / Microservices)
• Biegła znajomość j. angielskiego
Mile widziane:
• Doświadczenie z narzędziami do logowania i monitorowania, takich jak Splunk, AppDynamics, itp.
• Znajomość różnych technologii integracyjnych, takich jak Kafka, MQ, API itp.
• Znajomość i doświadczenie w komponentach Temenos, takich jak IF, DES, LSM, UXP, UA, TEX i/lub TREX.
• Doświadczenie z wirtualizacją aplikacji i technologiami konteneryzacji (Docker, Kubernetes, itp.)
• Doświadczenie w pracy w zespole Agile / SAFe
• Doświadczenie w pracy w zespole wielonarodowym
Dodatkowo oferujemy (po za wynagrodzeniem i pracą zdalną :)):
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521