Senior SW Developer (Scrum Master)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ITFS sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Golang
  • AWS

Mile widziane

  • Grafana
  • Prometheus
  • Fluentd
  • OpenSearch

O projekcie

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Start: ASAP (najpóźniej początek września)

Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa

Stawka: 160 - 180 PLN netto + VAT/h

Godziny pracy: standardowe czasu fińskiego

Zespół: składający się z 5 developerów, pracujący w metodyce Scrum

Klient: z branży łączności satelitarnej

Stack technologiczny: Go, AWS, Kafka, Prometheus, Grafana, OpenSearch, Fluentd, OpenTelemetry, Agile

Twój zakres obowiązków

  • Udział w monitorowaniu rozwoju oprogramowania
  • Wykorzystywanie technologii takich jak OpenTelemetry i Kafka
  • Prowadzenie ceremonii Scrumowych dla 4-5 osobowego zespołu
  • Kontakt z Product Ownerem, innymi zespołami, Project Managerem i interesariuszami

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze monitoring programming (przetwarzanie alarmów, metryk)
  • Umiejętność programowania w Go
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Doświadczenie w pracy jako Scrum Master lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • Doświadczenie w pracy z chmurami publicznymi i prywatnymi (preferowany AWS)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację w zespole (min. C1)
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w systemach obsługujących duże ilości danych (ponad 100 terabajtów)
  • Znajomość Kafki
  • Doświadczenie w pracy z Prometheusem, Grafaną, OpenSearch i/lub Fluentd
  • Doświadczenie w OpenTelemetry (lub podobnym systemie)
  • Minimalne wymagane doświadczenie: 4 lata

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet opieki księgowej (do 3 wpisów miesięcznie)

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z ITFS z rekruterem ITFS (ok. 15 min.)
  • Rozmowa techniczna
  • Rozmowa projektowa z klientem końcowym
  • Decyzja

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że od 2020 regularnie zostajemy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes (2020, 2021, 2022 i 2023). Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509