Senior Structural Engineer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Give Steel BIM & Structural Design
10. 10. 2024

Give Steel BIM & Structural Design to polski oddział duńskiej firmy Give Steel A/S, dostarczający dokumentację projektową dla fabryki konstrukcji stalowych. Na Twoim stanowisku - Senior Structural Engineer - przygotowujesz dane dla inżyniera BIM, na podstawie których modeluje konstrukcję, która następnie jest produkowana i montowana na placu budowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych w programach Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, IDEAStatica, RStab lub Halber, zgodnie z normami EC obowiązującymi dla lokalizacji projektu (kraje skandynawskie oraz Niemcy),
  • ścisła współpraca z siedzibą w Danii – kierownikami poszczególnych projektów, działem produkcji, montażu i kontroli jakości.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynier lub magister budownictwa,
  • znajomość min. jednego z programów Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, Rstab lub Idea Statica,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Eurocodów,
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • szkolenia i opieka mentora w zakresie projektowania konstrukcji stalowych EC wg załączników skandynawskich i niemieckich w najlepszych programach obliczeniowych w Europie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • zróżnicowane projekty zlokalizowane w Skandynawii i w Niemczech,
  • możliwość wzięcia udziału w cyklicznych imprezach integracyjnych (również w HQ w Danii),
  • pakiet Kafeteria MyBenefit oraz bonusy okolicznościowe i świąteczne,
  • brak dress codeu,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop + 2 monitory w biurze na podnoszonym biurku oraz telefon, który można wykorzystywać w celach prywatnych).

REKRUTACJA:

Prześlij swoje aktualne CV, a my umówimy się z Tobą na rozmowę na Teamsie.

To pierwszy i jedyny etap rekrutacji. Jeśli przejdziesz go pomyślnie, złożymy Ci ofertę pracy.

Jeśli ją zaakceptujesz - przesyłamy i podpisujemy propozycję umowy o pracę na pierwsze 3 miesiące.

A po 3 miesiącach mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z nas, a my z Ciebie i przedłużamy umowę!

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690