Senior Software Engineer PHP (BillPro) Kontraktor
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Nasz klient to wiodący dostawca globalnych rozwiązań IoT (Internetu Rzeczy), który od ponad dwóch dekad pomaga przedsiębiorstwom w różnych sektorach połączyć, kontrolować i zabezpieczać ich urządzenia. Dzięki platformie umożliwiającej zarządzanie połączeniami oraz infrastrukturze danych w 15 dużych centrach danych, firma oferuje niezawodne i bezpieczne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie. Z ponad 12 milionami urządzeń podłączonych globalnie, nasz klient jest liderem w branży łączności IoT. Firma posiada biura w Europie, Azji, Australii, i Ameryce Północnej, co świadczy o jej globalnym zasięgu i elastyczności w dostarczaniu rozwiązań. Obecnie poszukujemy utalentowanych osób na różne stanowiska, które chcą dołączyć do naszego zespołu i wspierać rozwój innowacyjnych technologii. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania w dynamicznie rozwijającej się branży, sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B z firmą z Wielkiej Brytanii.
  • Możliwość pracy dla przedsiębiorczej firmy.
  • Pełne szkolenie, ciągłe wsparcie i narzędzia, których potrzebujesz do rozwoju w swojej roli.
  • Klient to firma z sercem, która naprawdę ceni i szanuje swoich pracowników.
  • Praca zdalna w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:

  • Wsparcie i rozwijanie istniejących aplikacji oraz praca nad nowymi funkcjami.
  • Praca w zespole deweloperskim w metodyce Agile, uczestnictwo w przeglądach kodu oraz możliwość mentorowania młodszych programistów.
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Pisanie testów dla własnego kodu i zwiększanie pokrycia testami naszych aplikacji.
  • Udział w dyskusjach dotyczących architektury i przeglądów kodu, które wpływają na nasz ekosystem inżynieryjny.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP, idealnie z Symfony
  • Umiejętność pisania testowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu, doświadczenie z TDD będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w tworzeniu i integrowaniu się zarówno z interfejsami API typu REST, jak i SOAP
  • Bardzo dobre umiejętności języka angielskiego
  • Znajomość zasad Agile, takich jak Scrum
  • Projektowanie i tworzenie zapytań SQL
  • Umiejętność pracy z dużymi ilościami danych

Dodatkowe atuty:

  • Pewne doświadczenie z frameworkami JavaScript, takimi jak Angular
  • RabbitMQ lub podobna platforma do przesyłania wiadomości
  • Znajomość zasad projektowania SOLID
  • Bezpieczeństwo oprogramowania BSIMM / OWASP
  • Skrypty Pythona / Bash
  • Doświadczenie z mikrousługami opartymi na zdarzeniach

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072