Senior Social Media Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
pełnia
6. 6. 2024

Agencja reklamowa Pełnia, poszukuje doświadczonego i kreatywnego starszego specjalisty ds. social media. Jeśli jesteś pasjonatem mediów społecznościowych, posiadasz szeroką wiedzę w zakresie digital marketingu, umiesz skutecznie zarządzać zespołem oraz cenisz sobie przyjazną atmosferę w pracy, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii social media, zgodnych z celami marketingowymi naszych klientów
  • Planowanie, koordynowanie i monitorowanie kampanii reklamowych na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube i inne) we współpracy z domem mediowym
  • Koordynowanie pracy specjalistów ds. marketingu, przydzielanie im zadań oraz egzekwowanie ich wykonania
  • Analiza efektywności kampanii i raportowanie wyników, wraz z rekomendacjami dotyczącymi dalszych działań
  • Współpraca z zespołem kreatywnym w zakresie tworzenia atrakcyjnych treści wizualnych i tekstowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz konkurencji, aby dostosowywać działania marketingowe do aktualnych potrzeb i wymagań rynku
  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz prowadzenie rozmów, aby dokładnie zrozumieć i realizować ich oczekiwania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w prężnie działającej agencji reklamowej
  • Bardzo wysoka kreatywność oraz udokumentowane sukcesy w prowadzeniu kampanii social media dla różnych branż
  • Znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych (np. Google Analytics, Facebook Ads Manager)
  • Perfekcyjne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność koordynowania pracy zespołu, przydzielania zadań i egzekwowania ich wykonania
  • Otwartość na potrzeby klientów oraz umiejętność identyfikacji ich potrzeb i prowadzenia rozmów
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, PR, komunikacja

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole w butikowej agencji reklamowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiągnięć
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w różnorodnych projektach
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii wspierających codzienną pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w rodzinnej firmie, która stawia duży nacisk na wzajemne wsparcie i kulturę pracy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu Pełnia, prześlij swoje CV .

Dołącz do nas i twórz z nami przyszłość marketingu!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080