Senior Social Media Specialist
  • Józefów
Józefów, Józefów, Masovian Voivodeship, Polska
McCANN Poland
12. 6. 2024

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Social Media Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem w zakresie działań SoMe, utrzymywanie dobrych relacji, monitorowanie konkurencji;
  • Prowadzenie komunikacji Klienta w SoMe;
  • Planowanie publikacji i aktywacji, tworzenie harmonogramów postów, udział w tworzeniu strategii komunikacji;
  • Śledzenie trendów, proponowanie innowacyjnych rozwiązań na kanałach SoMe;
  • Analiza działań na kanałach Klienta, raportowanie;
  • Współpraca z innymi działami agencji: Client Service, Kreacja, Strategia itd.;
  • Współpraca z podwykonawcami (domy produkcyjne / dom mediowy); oraz influencerami;
  • Współorganizacja sesji i nagrań na potrzeby SoMe Klienta; współtworzenie kontentu na kanały klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu profili na SoMe po stronie agencji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami na platformach: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, YouTube;
  • Zamiłowanie do social media, bycie na bieżąco z trendami, śledzenie rynku;
  • Umiejętność budowania relacji, współpracy z Klientami;
  • Umiejętność prezentowania na żywo oraz zdalnie;
  • Kreatywność, proaktywność, zaangażowanie;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, priorytetyzacji zadań, dbanie o szczegóły;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w agencji o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę dla jednego z kluczowych klientów agencji;
  • Pracę z rynkami zagranicznymi w agencji tworzącej komunikację dla 6 rynków z regionu CEE (ta liczba wciąż rośnie);
  • Ciągły rozwój – tworzymy komunikację 360, będziesz m. in. działał w socialach, organizował sesje zdjęciowe, pracował na planach reklamowych czy współpracował z influencerami;
  • Pracę hybrydową – dysponujemy dwoma lokalizacjami (Centrum i Mokotów);
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych warsztatach i projektach szkoleniowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego;
  • Biuro dog-friendly.

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851