Senior Social Media Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Semgence sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jesteśmy małą agencją prowadzącą różnorodne projekty SEO oraz SEM. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie chciała w firmie zbudować dział SoMe. Osoba powinna być zdecydowana, potrafiąca podejmować trudne decyzje, lubiąca prowadzić projekty samodzielnie.

Obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii META Ads oraz LInkedIn Ads
  • Samodzielna realizacja strategii prowadzenia kampanii reklamowych dla klientów
  • Optymalizacja stron wg wytycznych oraz ich wdrażanie
  • Analizowanie i budowanie strategii reklamowych dla klientów
  • Współpraca oraz utrzymywanie relacji z dostawcami usług
  • Monitoring rynku i analiza konkurencji
  • Planowanie i raportowanie działań
  • Mentoring dla innych członków zespołu
  • Samodzielne podejmowanie decyzji finansowych w projekcie (chodzi o dynamiczne zmiany w projektach)
  • Znajomość narzędzi raportujących
  • Umiejętne posługiwanie się narzędziami do zarządzania projektami: trello, asana i pokrewne
  • Planowanie rozwoju specjalistów oraz wspieranie ich na ścieżce kariery
  • Analiza efektywności działań i tworzenie raportów;
  • Rozwój oferty produktów PPC/Ads w firmie
  • Wspieranie działań sprzedażowych dla klientów
  • Udział w wydarzeniach, reprezentowaniem firmy na zewnątrz
  • Praca z narzędziami marketingowymi (GTM, Google Analytics: UA & GA4, GSC, Google Ads, Business Manager, Ads Manager itp.) oraz pakietem Edytorów Dokumentów Google,

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • wiedzy z zakresu marketingu, digital marketingu i social media
  • znajomości narzędzi marketingowych i chęci rozwoju
  • doświadczenia w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, tworzeniu komunikacji, budowaniu zaangażowania odbiorców – ale przede wszystkim tworzenia kampanii PPC (Meta/LinkedIN)
  • umiejętności analitycznego myślenia, interpretacji danych,
  • gotowości do głębokiego zaangażowania się w pracę, rozwój organizacji oraz działania na korzyść organizacji z punktu widzenia właściciela firmy,
  • kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole - kompetencji interpersonalnych, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji;
  • dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności w działaniu,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • otwartości na pracę w biurze w Warszawie (ale nie jest to wymóg bezwględnie konieczny)

A dodatkowo:

  • uwielbiasz rozkręcać społeczności oraz masz masę pomysłów jak to zrobić,
  • chcesz zbudować własny zespół SoMe w firmie
  • potrafisz zarządzać projektami i delegować zadania
  • cechuje Cię zaangażowanie i entuzjazm,
  • posiadasz zajawkę na social media oraz umiejętność śledzenia bieżących trendów Internetu,
  • chcesz mieć wpływ na strategię firmy Semgence

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – szukamy osób, które zechcą się związać z nami na dłużej i będą wsparciem przy rozwoju firmy
  • pracę zdalną, hybrydową oraz elastyczne godziny pracy w tym “krótkie” piątki
  • szkolenia, wyjazdy na konferencje, kursy
  • fajny zespół ludzi, niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę
  • dostęp do dużych i ciekawych projektów
  • owocowe czwartki: do uzgodnienia
  • normalnego szefa

Nie chcemy prowadzić profili SoMe i nie to jest celem na tym stanowisku. Skupiamy się jedynie na kampaniach płatnych.

Godziny pracy: pon-czw: 8/9-16/17, w piątki 9-15

Praca: zdalna/hybrydowa lub w biurze w Warszawie, Jana Pawła II 27

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370