Senior SEO Specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Vasco Electronics
7. 10. 2024

Do naszego 30-osobowego działu Marketingu poszukujemy Senior SEO Specialist.

Jeśli jesteś gotów/a sprawić, aby nasze strony internetowe, którymi się zajmuje, znalazły się i utrzymały na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu przez użytkownika konkretnej frazy.— prawdopodobnie to Ciebie szukamy! Do tego wszystkiego możesz spodziewać się licznych negocjacji, wielu naprawdę ciekawych zadań i tego, że każdy dzień będzie wyglądał inaczej.

Jeśli właśnie tego szukasz, nic tylko aplikuj :)

Miejsce pracy: Kraków

Tryb pracy: Hybrydowy

Etat: Full time

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

Zakres obowiązków

  • Dobór słów kluczowych w różnych językach na różne rynki
  • Audytowanie techniczne stron WWW
  • Przygotowywanie wytycznych dotyczących treści dla zespołu Copywriterów oraz ich weryfikacja
  • Przygotowywanie wytycznych dotyczących portali do publikacji artykułów zewnętrznych dla zespołu PR oraz ich weryfikacja
  • Przygotowywanie wytycznych dla zespołu Web Development mających na celu zoptymalizowanie danej witryny WWW dla wyszukiwarki oraz weryfikacja wdrożeń
  • Rekomendowanie zmian w architekturze witryny, treściach i innych czynnikach w celu poprawy pozycjonowania stron WWW
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę pozycjonowania stron WWW
  • Rozwój techniczny i contentowy blogów w platformie WordPress
  • Praca z programem ChatGPT w zakresach, jak:
  • Analiza danych,
  • Tworzenie treści,
  • Tworzenie wtyczek do WordPress,
  • Monitorowanie efektów kampanii SEO przy użyciu narzędzi, jak: Ahrefs, Google Search Console, Google Analytics 4

Nasze oczekiwania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii SEO
  • Znajomość narzędzi Google Search Console, Google Analytics 4, Ahrefs (lub podobne), ScreamingFrog (lub podobne)
  • Znajomość środowiska WordPress
  • Znajomość środowiska danych uporządkowanych Schema
  • Kreatywność oraz chęć nieustannego rozwoju
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji
  • Biegła znajomość j. angielskiego, na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO na rynkach zagranicznych
  • Znajomość narzędzia SurferSEO
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub marketingiem

Oferujemy

  • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
  • Duży wpływ na kształt pracy zespołu
  • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
  • Elastyczny czas pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Dodatkowe dni wolne
  • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
  • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Częste integracje
  • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
  • Parking przy biurze

  • Praca Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713