SENIOR SEM Specialist / SEM Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
MediaHub
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

#Marketing, #SEM, #DomMediowy #Media

Kto: MediaHub

Gdzie: Warszawa (praca hybrydowa)

Stanowisko: SENIOR SEM Specialist / SEM Specialist

Wynagrodzenie: 8500 zł – 12 500 zł brutto

Zgłoś się do nas! Przeczytaj, czego oczekujemy od Ciebie i co oferujemy w zamian.

Chcielibyśmy aby osoba na tym stanowisku posiadała:

 1. Minimum dwuletnie doświadczenie w marketingu lub na podobnym stanowisku (SEM Specialist)

 2. Bardzo dobrą znajomość Excela

 3. Znajomość języka angielskiego

 4. Znajomość narzędzi GA4, Google Ads,

 5. Znajomość Google Tag Manager, DV360, Campaign Manager, oraz certyfikaty Google będą dodatkowym atutem.

 6. Mile widziana znajomość narzędzi ASANA / JIRA

 7. Umiejętność pracy w zespole

 8. Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEM/Biddable (Google, BING, DV360)

Jakie są obowiązki na tym stanowisku?

1.     Samodzielne prowadzenie projektów

2.     Planowanie Kampanii Digital

3.     Realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii SEM

4.     Obsługa Klienta i współpraca z Client Service

5.     Tworzenie Zespołu Specjalistycznego

 Co oferujemy?

 1. Rozwój umiejętności, szkolenia nie tylko z obszarów bezpośrednio powiązanych z obowiązkami

 2. Umowę o pracę

 3. Ubezpieczenie

 4. Opiekę medyczną Medicover

 5. Kartę Multisport

 6. Pracę przy ciekawych projektach

 7. Pracę hybrydową

 8. Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

 Jeżeli uważasz, że warto nam zaufać, pozwól abyśmy mieli szansę zaufać Tobie - wypełnij krótki formularz klikając w przycisk "Aplikuj"!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851