Senior Security SIEM Engineer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Apius Technologies SA
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Splunk
  • SIEM
  • PowerShell
  • Bash
  • Network
  • Linux

Mile widziane

  • AWS
  • GCP

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

O projekcie

Apius Technologies to dynamicznie rozwijającą się polska firma, która oferuje swoje rozwiązania w obszarze systemów bezpieczeństwa IT już na 15 zagranicznych rynkach. To, co nas wyróżnia, to nasza wyobraźnia oraz umiejętność szybkiego wprowadzania innowacyjnych i przełomowych rozwiązań dla naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie rozwiązań systemu Splunk Enterprise i Splunk Enterprise Security dla klienta zewnętrznego.
  • Projektowanie, implementowanie i testowanie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.
  • Realizacja prac rozwojowych (nowe źródła, parsery, alerty, raporty, dashboardy).
  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń od klientów.
  • Tworzenie zapytań SPL wykorzystywanych w raportach, alertach, regułach korelacyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, procedur, standardów, polityk bezpieczeństwa.
  • Nabywanie nowej wiedzy produktowej i zdobywanie certyfikacji specjalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość rozwiązania Splunk Enterprise oraz Splunk Enterprise Security lub innego systemu klasy big-data / SIEM (Graylog, Elastic Stack, Qradar itp.).
  • Znajomość języka zapytań SPL pozwalająca na swobodne tworzenie reguł korelacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację z klientem.
  • Umiejętność administracji systemami Linux, MS Windows.
  • Znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania sieci IP.
  • Znajomość zagadnień z zakresu monitorowania cyberbezpieczeństwa.

  • Ukończenie certyfikatów „Splunk Enterprise Certified Admin” lub „Splunk Enterprise Security Certified Admin”
  • Znajomość technologii chmurowych: Azure, AWS, GCP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realizacja różnorodnych i pełnych wyzwań projektów dla klienta zewnętrznego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współfinansowanie karty sportowej
  • Szkolenia branżowe i produktowe
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV

  • Praca Kraków
  • Chief security officer Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080