Senior SAP Support Consultant
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Nasz klient, międzynarodowa firma konsultingowa z siedzibą w Szwajcarii, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz produkcji dyskretnej. Współpracując z renomowanymi partnerami i korzystając z najnowszych technologii, takich jak SAP S/4HANA, firma ta jest w stanie dostarczyć spersonalizowane i skalowalne rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności, produktywności i zadowolenia klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy konfiguracji SAP
  • Wiedza i doświadczenie w modułach logistyki SD/MM
  • Doświadczenie w pracy w supporcie przy wsparciu systemu SAP i znajomość specyfiki tej pracy
  • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone tematy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy suportowej dla więcej niż 1 klienta
  • znajomość innych modułów logistycznych: CS, QM, PP

Oferujemy:

  • pracę w formie hybrydowej (raz w miesiącu w biurze po okresie wdrożenia)
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje niemieckiego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Kartę multi-sport

Obowiązki:

  • Wsparcie 2 i 3 linii dla użytkowników SAP w różnych krajach (na podstawie zgłoszeń w postaci ticketów) dla standardowych modułów SAP i indywidualnych rozwiązań dla klienta
  • Szczegółowa analiza problemów i konfiguracja w celu opracowania adekwatnych rozwiązań
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami w zakresie tematów wsparcia
  • Odpowiedzialność za klienta lub produkt i regularna analiza zgłoszeń w wyznaczonym obszarze
  • Mentoring i budowanie wewnętrznego doświadczenia w zespole
  • Wdrażanie małych projektów i zmian w odpowiedzi na konkretne potrzeby klientów

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544