Senior SAP Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Dla naszego klienta - jednego z największych partnerów SAP w Skandynawii - poszukujemy doświadczonego SAP ABAP Developera, który chciałby rozwijać się w nowo utworzonym zespole.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie niestandardowych aplikacji, raportów, interfejsów, ulepszeń czy formularzy
  • Programowanie w ABAP z wykorzystaniem m.in. raportowania ALV, BAPIs, BADIs, User Exits, oraz narzędzi takich jak Adobe Forms i SmartForms
  • Optymalizacja kodu ABAP
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia projektu
  • Współpraca z konsultantami funkcjonalnymi
  • Wykorzystywanie Jira i Confluence do zarządzania projektami, dokumentacją oraz współpracą zespołu

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu ABAP
  • Zaawansowana znajomość SAP S/4HANA i umiejętność adaptacji kodu w tym środowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu obiektów RICEF
  • Umiejętność optymalizacji wydajności kodu
  • Doświadczenie z OData Services i CDS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, min. B2

Oferujemy:

  • Płatny urlop
  • Pracę głównie zdalną - wystarczy spotkać się w biurze w Gdańsku 1-2 razy w miesiącu
  • Pełen pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczna, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie czy zajęcia językowe
  • Budżet szkoleniowy i możliwości rozwoju
  • Przyjazne środowisko i skandynawską kulturę pracy

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536