Senior SAP Consultant (FI/CO, MM, PM, SD)
  • Poznan
Poznań, Poznan, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Model pracy: Hybryda (4 dni pracy stacjonarnej z biura w Poznaniu, jeden zdalnie) – do negocjacji
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) Współpraca: długofalowa
Godziny pracy: standardowe

Stos technologiczny:
SAP SD, MM, PM, FI i CO

Zakres obowiązków:

Wsparcie techniczne SAP SD:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie skomplikowanych problemów i błędów systemowych w obszarze konfiguracji, funkcjonalności i działania modułu SAP SD.
  • Projektowanie procesów standardowych i niestandardowych w obszarze sprzedaży i dystrybucji oraz ich rozliczeń.
  • Współpraca z zespołem developerów w realizacji rozwiązań.
  • Współdziałanie w testach i nadzór nad nimi.
  • Analiza procesów biznesowych związanych ze sprzedażą i dystrybucją.

Wsparcie techniczne SAP MM:
  • Konfiguracja i dostosowywanie systemu SAP MM.
  • Integracja z innymi modułami, takimi jak SD, QM, CO, PP, PM, WM i FI.
  • Znajomość procesów zakupowych.

Wsparcie techniczne SAP PM:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z modułem SAP PM.
  • Tworzenie i optymalizacja działań konserwacyjnych.
  • Współpraca z zespołem ds. integracji i analizy procesów biznesowych.
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie wskaźników wydajności.

Wsparcie techniczne SAP FI/CO:
  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego i funkcjonalnego dla modułów SAP FI CO.
  • Monitorowanie wydajności systemu oraz identyfikowanie i usuwanie potencjalnych zagrożeń dla jego stabilności i wydajności.
  • Utrzymywanie aktualności konfiguracji systemu zgodnie z wymaganiami biznesowymi oraz zmianami w przepisach i standardach.
  • Współpraca z zespołem ds. integracji systemów.
  • Testowanie i wdrażanie aktualizacji systemu.
  • Zarządzanie dostępem do systemu oraz nadzór nad uprawnieniami użytkowników.
  • Dokumentowanie zmian, procedur obsługi oraz rozwiązań problemów w systemie SAP FI CO.

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia i utrzymania systemów SAP SD, MM, PM, FI i CO w środowisku SAP S/4HANA – minium 5 lat
  • Zaawansowana znajomość konfiguracji, funkcjonalności i procesów biznesowych związanych z wymienionymi modułami.
  • Posiadanie certyfikacji SAP SD lub innych certyfikacji związanych z systemami SAP.
  • Znajomość procesów sprzedaży, zakupów oraz zarządzania materiałami.
  • Doświadczenie w pracy w zespole wsparcia.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293