Senior Sales & Recruitment Specialist It Headhunter 360
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
1dea
26. 9. 2024

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz wsparcie w ich prowadzeniu Poszukiwanie nowych rozwiązań i sposobu pozyskiwania kandydatów Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjowanie warunków handlowych Pozyskiwanie TOP inżynierów na stanowiska techniczne (programiści / testerzy / konsultanci SAP / specjaliści od infrastruktury i bezpieczeństwa IT itd.) Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych rozwiązań Nasze wymagania Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność Dokładność, skrupulatność Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Minimum 2-3 lata doświadczenia w rekrutacji Masz doświadczenie w sprzedaży / pozyskiwaniu klientów To oferujemy Służbowy iPhone / Laptop Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm Dostęp do szkoleń wykorzystujących metody wyszukiwania kandydatów poprzez Boolean Search, X-ray Search, portale branżowe (GitHub, StackOverflow, Meetup) itd. Elastyczny czas pracy / praca zdalna Luźną atmosferę Atrakcyjny system premiowy Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy

  • Praca Wrocław
  • Headhunter Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836