Senior sales & recruitment consultant (construction & energy)
  • Warszawa
senior sales & recruitment consultant (construction & energy)
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych, outsourcing kadr i płac oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży.

Do naszej linii biznesowejProfessional Talent Solution, w której rozwijamy talenty white collar poszukujemy doświadczonych konsultantów oraz konsultantek, które chciałyby kontynuować swoją karierę w obszarze rekrutacji (w specjalizacji budownictwo i energia) oraz pozyskiwaniu projektów rekrutacyjnych.

Sprawdź na co możesz liczyć dołączając do Randstad!

Oczekujemy

  • min. 3 lat doświadczenia na stanowisku konsultanta/konsultantki 360 stopni; roli łączącej działania sprzedażowe w sektorze B2B oraz samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska white collar lub grey collar z obszaru budownictwa, energetyki, zielonej energii,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym,
  • samodzielności w działaniu oraz proaktywności,
  • umiejętności pracy na celach,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności efektywnej współpracy z klientami,
  • chęci do pracy w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy w cyklu miesięcznym,
  • hybrydowy model pracy (będziesz mieć możliwość pracy z jednego z naszych biur wWarszawie, Szczecinie, Poznaniu lub Gorzowie Wielkopolskim),
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne,
  • ubezpieczenie na życie w PZU,
  • kartę lunchową (350 zł)
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport),
  • workation (praca z innego miejsca niż adres zamieszkania),
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków,
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny,
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek,
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego,
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych,
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
  • pakiet weterynaryjny,
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej,
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener_ka, coach kariery, audytor_ka

Zadania

  • działania sprzedażowe oraz po-sprzedażowe kierowane do klientów biznesowych w Twoim regionie,
  • uczestnictwo w konferencjach branżowych,
  • badanie potrzeb biznesowych klientów oraz prowadzenie negocjacji,
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w obszarze inżynierii oraz obsługi klienta z wykorzystaniem (również z wykorzystaniem direct search),
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji,
  • bieżące pozyskiwanie informacji o rynku pracy związanych z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfice, trendach, stawkach wynagrodzeń i innych istotnych elementach związanych z rekrutacją i zatrudnianiem kandydatów,
  • pisanie eksperckich artykułów, m.in. na nasz blog firmowy,
  • dzielenie się wiedzą z zespołem w zakresie informacji rynkowych związanych z Twoją specjalizacją,
  • bieżące raportowanie działań w CRM i ATS.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183