Senior Ruby On Rails Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Siepomaga.pl
26. 5. 2024

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 15 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem prawie 3 miliardy złotych! W całym projekcie bierze udział już ponad 120 osób, a szybkość rozwoju powoduje, że nieustannie potrzebujemy rąk do pomocy :) Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Na początek, to co najważniejsze, czyli:

TECH STACK:

Ruby 3.1, Rails 7.0, Grape 1.6, MySQL 8, Redis, Memcached, Solr, Jenkins, CircleCI, Sentry

  • w siepomaga.pl korzystamy z najnowszych technologii, dzięki którym masz możliwość rozwoju w najbardziej pożądanym na rynku stacku technologicznym
  • wybór technologii konsultujemy z naszymi programistami, aby zapewniały niezawodność, ale także były atrakcyjne pod kątem rozwoju
  • przed wprowadzaniem zmian i dodawaniem nowych funkcjonalności do portalu prowadzimy badania UX, które pokazują nam jakie rozwiązania są najlepsze. Odpowiedzialny za to jest dział UX złożony z UX Researcherów, UX Designerów, Grafików i Analityka
  • wysoka jakość kodu, która jest dla nas jednym z priorytetów i zaskakuje wszystkie nowe osoby zaczynające z nami współpracę

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • uczestniczysz w procesie tworzenia oraz rozwoju aplikacji webowej siepomaga.pl opartej na najnowszym stacku
  • w międzyczasie współpracujesz z programistami, testerami i działem UX. Nasz dział IT liczy już ponad 30 osób , w którym część pracuje w 100% zdalnie.
  • pracujemy w połączeniu metodologii Scrum i Kanban

Dasz sobie radę jeśli:

  • posiadasz przynajmniej 4 lata doświadczenia z językiem Ruby oraz frameworkiem Ruby on Rails
  • znasz technologie webowe takie jak JavaScript , HTML5 czy CSS3
  • potrafisz obsługiwać relacyjne bazy danych (MySQL, PostgreSQL) oraz znasz język SQL
  • potrafisz optymalizować zapytania bazodanowe oraz tworzyć testy jednostkowe
  • znasz systemy do logowania błędów (Rollbar, Sentry) , systemy cache (Memcached , Redis ) oraz CI/CD (Jenkins , CircleCI )
  • korzystałeś z systemów macOS lub Linux
  • język angielski znasz na poziomie podstawowym

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064