Senior Reporting and BI Specialist
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień.
  • Przygotowywanie raportów na żądanie (ad hoc).
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowania.
  • Merytoryczne wsparcie dla pozostałych członków zespołu.
  • Utrzymanie istniejących rozwiązań do raportowania (Power BI/Report Builder).
  • Praca na dużych wolumenach danych.
  • Sprawdzanie ukończonych raportów i zatwierdzanie ich do dystrybucji.
  • Współpraca z innymi działami w sprawie wszelkich zmian/aktualizacji raportów.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w branży windykacyjnej.
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Samodzielność w działaniu i aktywnie poszukujesz efektywnych rozwiązań.
  • Umiejętność współpracy z zespołem, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności interpretacji.
  • Dobra znajomość języka SQL i chęć dalszej nauki.
  • Znajomość relacyjnych baz danych i T-SQL.
  • Komunikatywność.
  • Podstawowa znajomość Reporting Services.
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu.
  • Znajomość Power BI, Report Builder (SSRS).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dołączenie do zespołu doświadczonych Analityków.
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, program poleceń pracowniczych, budżet integracyjny, 2 godziny wolnego z okazji urodzin, dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit.
  • Warszawa, Lublin, Zamość, Wrocław – możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub hybrydowym.
  • Pozostałe lokalizacje – praca zdalna.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721