Senior Regulatory Affairs Specialist
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1186426

Twój zakres obowiązków- Przygotowywanie dokumentacji dla modułu 3 CTD dotyczącej zmian porejestracyjnych dla substancji czynnych, półproduktów i gotowych produktów, w tym produktów biologicznych i szczepionek.- Uzgadnianie strategii rejestracyjnej, ocena dokumentacji i danych pod kątem zgodności z wewnętrznymi wymaganiami firmy i przepisami krajowymi.- Współpraca z innymi zespołami firmy, w tym z fabrykami, łańcuchem dostaw i zespołami lokalnymi na całym świecie.- Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami.- Monitorowanie bieżących wytycznych rejestracyjnych.
Nasze oczekiwania- Doświadczenie w rejestracji leków, przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (moduł 3 CTD) oraz znajomość procedur zmian porejestracyjnych.- Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmacji, medycyny lub pokrewne (np. biotechnologia, chemia, biologia).- Znajomość przemysłu farmaceutycznego i procesów rejestracyjnych.- Skrupulatność, dokładność i sumienność.- Umiejętność ustalania priorytetów, elastyczność i otwartość na zmiany.- Samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów.- Wysokie kompetencje interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Co oferujemy- Elastyczność w zakresie miejsca (praca w biurze i zdalnie) oraz godzin pracy.- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie farmaceutycznej.- Praca w profesjonalnym zespole kluczowym dla utrzymania produktów firmy na rynkach globalnych.- Benefity (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty sportowej, premia roczna, dodatek wakacyjny i inne).- Programy uznania dla pracowników za wyjątkowe osiągnięcia.- Wspierające i przyjazne środowisko pracy.- Możliwości rozwoju zawodowego w ramach firmy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055