Senior React Native Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Bankilo
10. 10. 2024

Jesteśmy nową firmą energetyczną, pracującą nad rewolucyjnym produktem na polskim rynku pod nową marką. Szukamy developera do pracy nad naszą aplikacją mobilną, pozwalającą naszym klientom na lepsze zarządzanie energią elektryczną.

Tech stack:

Back-End: Python, Django Rest Framework, PostgreSQL, Redis, REST, WebSockets, Docker, Kubernetes, AWS

Front-End: React, TypeScript, NextJS, Jotai, Zod, CSS/HTML, TailwindCSS, Tamagui

Mobile: React Native, Expo, TypeScript

Data Science: Python, BigQuery, Looker

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej (iOS + Android), która jest skierowana do naszych klientów
  • aktywny udział w dyskusjach z resztą zespołu programistów, zespołem produktowym i innymi wewnętrznymi zespołami firmy, aby zrozumieć potrzeby biznesowe i techniczne
  • projektowanie nowych rozwiązań w formie Proof of Concept

To praca dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś samodzielny i lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • lubisz brać odpowiedzialność za projekty i lubisz wyzwania
  • rozumiesz podejście startupowe, gdzie sprawnie testujemy różne hipotezy i wybieramy te najlepsze
  • zdajesz sobie sprawę, że, jak to w startupie, zmiany są na porządku dziennym i nie wszystko jest dopięte w 100%
  • chcesz mieć udział w budowie produktów, które zrewolucjonizują to, jak Polacy korzystają z energii elektrycznej
  • chcesz wykorzystywać AI w codziennej pracy, używamy cursor.sh i LLMów

Wymagania

  • doświadczenie w budowaniu produkcyjnych, skalowalnych aplikacji
  • zrozumienie całego cyklu tworzenia aplikacji (od projektu po wydanie w AppStore/Sklep Play)
  • dobre rozeznanie we wzorcach architektonicznych
  • dbałość o szczegóły i detale
  • proaktywność
  • angielski na poziomie minimum B2
  • znajomość zasad Agile i Scrum
  • zdolność do pracy w zespołach wielodyscyplinarnych
  • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych technologii

Oferujemy

  • Umowa B2B
  • 18000 - 23000 PLN
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w 100% zdalna (ale dla osób z Warszawy lub Trójmiasta znajdzie się miejsce w biurze ;) )
  • Współpracę z niesamowicie doświadczonymi ludźmi (nasz CEO przez lata był prezesem jednej z największych spółek energetycznych w kraju)

Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:

etap 1: 30-minutowa rozmowa z CTO

etap 2: interview techniczne z Team Leadem - Dawidem.

etap 3: rozmowa “miękka” z naszym CPO - Kacprem i jednym ze współpracowników

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690