Senior React Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Alter Solutions Polska
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy

Naszą misją jako firmy świadczącej usługi IT jest dostarczanie najlepszych rozwiązań naszym klientom na całym świecie. Osiągamy to poprzez analizowanie potrzeb naszych klientów i dopasowywanie ich do umiejętności i aspiracji naszych pracowników. Dlatego jedną z naszych głównych motywacji jest zapewnienie każdemu Pracownikowi i Konsultantowi satysfakcjonującego doświadczenia. Dołączenie do nas oznacza bycie częścią społeczności o różnorodnych osobowościach. Rozpocznij swoją przygodę z ALTER SOLUTIONS!

Opis stanowiska

Rozwój bankowości internetowej – głównej aplikacji webowej używanej przez klientów.

Kwalifikacje

  • Min. 8 lat doświadczenia jako Frontend Developer
  • Doświadczenie z: HTML5, TypeScript, JavaScript, CSS, React
  • Doświadczenie z mikrofrontendami
  • Doświadczenie z REST, Node.JS, Webpack

Mile widziane

  • Doświadczenie z GIT, Webstorm/Visual Studio Code

Dodatkowe informacje

  • Model pracy: Hybryda z Warszawy - 2 dni w miesiącu
  • Kontrakt: B2B
  • Stawka: do 150 PLN/H net + VAT
  • Projekt: Długoterminowy
  • Start: max 1 miesiąc

Oferujemy

  • Dostęp do lokalnych i międzynarodowych projektów - Klienci z Francji, Niemiec, Portugalii, Wielkiej Brytanii i krajów Beneluksu.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym - szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach, lektoraty języków obcych i szkolenia miękkie dofinansowane do 2 000 zł.
  • Elastyczność - sam wybierasz formę współpracy: umowa o pracę lub umowa business-to-business.
  • Premia za polecanie Kandydatów do 6 000 zł.
  • W pełni opłacona karta Medicover.
  • Karta Multisport.
  • Regularne imprezy integracyjne i upominki.
  • Program Mobilności.
  • Długoterminową współpracę.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045