Senior React Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Team Zuzannkov
2. 6. 2024

Cześć! Jesteśmy Team Zuzannkov, polską firmą z pasją do transformacji życia kobiet. Działamy, oferując smaczną, zdrową i elastyczną dietę, którą łączymy z najskuteczniejszymi treningami oraz regularnym wsparciem, aby zapewnić naszym podopiecznym kompleksową opiekę i motywację. Spersonalizowane rozwiązania wraz z dostępem do zamkniętej społeczności kobiet dostarczamy za pośrednictwem TZ Girls App, aplikacji stworzonej z myślą o naszych podopiecznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy otwartego, niebojącego się wyzwań i zaangażowanego specjalisty na stanowisko Senior React Developer do zespołu Team Zuzannkov, który będzie odpowiedzialny za rozwój i udoskonalanie aplikacji po stronie front-endu.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych
  • Co najmniej od 3 lat pracujesz z React
  • Bardzo dobrze znasz JavaScript, HTML5, CSS3, Responsive Web Design
  • Biegle znasz TypeScript i nie wyobrażasz sobie pisania kodu bez niego
  • Potrafisz tworzyć wysokiej jakości interfejsy, które są wizualnie spójne z marką
  • Wiesz jak posługiwać się Figmą
  • Masz doświadczenie z Redux, Jotai lub innymi narzędziami do zarządzania stanem
  • Masz doświadczenie z REST API i RTK Query lub React Query
  • Masz doświadczenie z Firebase i Firestore
  • Umiesz korzystać z Git
  • Operujesz językiem polskim na poziomie komunikatywnym
  • Jesteś zorganizowany, potrafisz samodzielnie zarządzać czasem i zadaniami

Mile widziane, jeśli:

  • Pracowałeś już w startupie, nadążasz za wysoką dynamiką i traktujesz to jako zaletę, a nie powód do stresu
  • Umiesz projektować prototypy, UX i UI w Figmie
  • Znasz Node.js, Next.js lub masz doświadczenie jako Fullstack
  • Interesujesz się dietą i ćwiczeniami lub trenujesz na siłowni

Obowiązki

  • Projektowanie spójnych wizualnie interfejsów
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i rozwijanie istniejących
  • Poprawa użyteczności aplikacji, monitorowanie i naprawa błędów
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności i skalowalności
  • Udział w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru technologii i architektury
  • Pisanie wydajnego kodu o wysokiej jakości, stosując tzw. najlepsze praktyki

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę (mamy nadzieję, że na lata)
  • Pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stałe wynagrodzenie: 16 000 zł - 22 000 zł netto + VAT (B2B)
  • 20 płatnych dni wolnych w ciągu roku
  • Sprzęt i narzędzia do pracy
  • Budżet na samorozwój i szkolenia (po 3 mies. okresie próbnym)
  • Kartę MultiSport
  • Wpływ na wybór technologii, rozwiązań i decyzyjność
  • Możliwość rozwoju i stworzenia własnego zespołu (jesteśmy dopiero na początku budowy wewnętrznego działu IT)
  • Idealne miejsce dla osób chcących mieć realny wpływ na rozwój produktu, z szybkimi możliwościami awansu

Stack i narzędzia

Front-end

  • React
  • TypeScript
  • PWA
  • REST API
  • Firebase
  • Firestore
  • RTKQ, React Query
  • Redux, Jotai
  • Tailwind
  • Vite

Back-end

  • Node.js
  • Express.js
  • Firebase
  • Firestore
  • MySQL

Aplikacja dla zespołu

  • Next.js

Narzędzia

  • GitLab
  • Kanban
  • Slack

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080