Senior QA Engineer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
1dea Kośnik Sp. k.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • JavaScript
  • JIRA
  • GitLab
  • Webdriver

Mile widziane

  • Selenium
  • Appium
  • TestNG
  • Cucumber
  • Xray

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie automatycznie i ręcznie funkcjonalności wytwarzane w ramach cyklu wytwórczego.
  • Raportowanie i analizowanie wyników testów.
  • Projektowanie, planowanie, wdrażanie i utrzymywanie struktur testowych z wykorzystaniem BDD.
  • Tworzenie i aktualizowanie automatycznych testów regresyjnych.
  • Proaktywne badanie i debugowanie defektów aplikacji.
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju zespołu produktowo-utrzymaniowego.
  • Wspieranie zespółu w zapewnianiu wysokiej jakości procesu wytwórczego w zwinnym podejściu opartym na pipeline CI/CD.

Wymagania pracodawcy

  • Kogoś z co najmniej 7-letnim doświadczeniem w automatyzacji testów, który z sukcesem realizował projekty w różnych środowiskach komercyjnych.
  • Osoby znającej co najmniej jeden z frameworków testowych: Selenium, Appium, Gherkin, Cucumber, WebdriverIO, TestNG.
  • Znajomości języka JavaScript.
  • Znajomości narzędzi do zarządzania testami, takich jak JIRA, GitLab i Xray.
  • Bardzo dobrych umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów związanych z analizą błędów testów automatycznych.
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych umożliwiających efektywną współpracę z zespołem programistów i testerów.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • agile

Pracodawca oferuje

  • Długofalową współpracę w modelu B2B: Stawiamy na budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.
  • Pracę przy aplikacjach o 100% rozpoznawalności: Będziesz miał/a wpływ na tworzenie i rozwój aplikacji znanych i używanych przez miliony ludzi.
  • Współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem: Członkowie zespołu chętnie dzielą się wiedzą i tworzą przyjazną atmosferę pracy.
  • Nowoczesny stack technologiczny: Praca z najnowszymi narzędziami i technologiami, co pozwala tworzyć innowacyjne rozwiązania.
  • Możliwość wpływu na decyzje technologiczne: Będziesz miał/a realny wpływ na kształt tworzonych aplikacji.
  • Zdalny lub Hybrydowy system pracy: Możesz pracować 100% zdalnie lub z biura w Krakowie / Warszawie, w zależności od Twoich preferencji.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem
  • (Jeśli OK)Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klient
  • Decyzja o podjęciu współpracy

1dea Kośnik Sp. k. od 7 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla korporacji o zasięgu międzynarodowym oraz największych polskich firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 1dea Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678