Senior Python Developer Team Lead
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Justjoin.it
28. 5. 2024

Jesteśmy spółką oferującą nowoczesne narzędzie do analityki e-commerce dla sklepów internetowych i producentów. Specjalizujemy się w oprogramowaniu do monitoringu i automatyzacji cen dla e-sklepów. Oferujemy swoje usługi na wielu rynkach, współpracując zarówno z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, jak i przedstawicielami rynku lokalnego.

Wykorzystujemy rozwiązania machine learningowe do przetwarzania i analizy danych. Rozwijamy wysokowydajne narzędzie do operowania na danych w czasie rzeczywistym, typu BI.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół deweloperów i aktywnie przyczyni się do dalszego szybkiego rozwoju naszego projektu.

● prowadzenie zespołu (2 osoby) oraz działań firmy w celu rozwój technologii crawlowania stron internetowych;

● planowanie działań i implementacji ze skalowalnym crawlowaniem stron;

● research nowych rozwiązań/ usług, które mogą poprawić jakość scrapowania lub zmniejszyć koszty;

● kontrolowanie i zarządzanie kosztami i skutecznością crawlowania.

Oczekiwania:

● Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, z udokumentowanymi projektami crawlowania stron;

● Bardzo dobra umiejętność programowania w Python;

● Bardzo dobra znajomość algorytmów i struktur danych, wiedza na temat ruchu sieciowego, wielowątkowości;

● Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

● Zaawansowana znajomość systemu Linux;

● Znajomość protokołów: http, tcp/ip;

● Znajomość sql oraz optymalizacji bazy danych;

● Dbałość o wysoką jakość kodu;

Co najmniej dobra znajomość jęz. angielskiego.

Mile widziane:

● Znajomość technik wydajnego i skalowalnego przetwarzania dużej ilości danych;

● Narzędzia: PyCharm, Jenkins, GitHub, RabbitMQ, Nagios, Ansible;

● Bazy danych: PostgreSql, Redis, ScyllaDB;

● Znajomość JS;

● Estymacja czasochłonności wykonania zadań programistycznych;

● Biblioteki: urllib, SQLAlchemy, Flask.

Oferujemy:

● Możliwość kształtowania i wpływania na architekturę projektu;

● Rozwój w zakresie zarządzania projektami;

● Poznanie i używanie wielu narzędzi i technologii;

● Wsparcie doświadczonych programistów i liderów;

● Benefity - m.in. Multisport, Enel-med;

● Wspólne posiłki, owoce, napoje;

● Płatne urlopy;

● Elastyczne godziny pracy;

● Pracę zdalną;

● Wyjścia integracyjne - dobra atmosfera w pracy jest dla nas ważna.

  • Praca Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914