Senior Python Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z sektora technologii medycznych, tworzącej własne produkty, oparte o inteligentne narzędzia i najnowocześniejsze technologie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Współudział w projektowanie i rozwijaniu rozwiązań backendowych przy użyciu Python/Django.
  • Pisanie czytelnego i dobrze udokumentowanego kodu.
  • Tworzenie i utrzymanie schematów baz danych oraz zapytań wspierających.
  • Zapewnienie jak najlepszej wydajności, jakości i responsywności aplikacji.

Wymagania:

  1. Bardzo dobre doświadczenie w programowaniu w Python/Django, minimum 5 lat.
  2. Doświadczenie w budowaniu interfejsów API RESTful oraz architekturze mikroserwisowej.
  3. Znajomość wzorców projektowych, struktur danych, czy technologii baz danych opartych na SQL.
  4. Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  5. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań cloudowych tj. Docker, Kubernetes i AWS.
  • Doświadczenie z metodyką Agile.

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia ciekawych międzynarodowych projektów.
  • Możliwość współpracy na wysokim jakościowo i technologicznie poziomie zapewnionym przez doświadczony management.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Realny wpływ na wybory technologii, metod i narzędzi.
  • Dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy.
  • Hybrydowy model współpracy (1 dzień w tygodniu w biurze).
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B) oraz pakiet benefitów.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648