Senior Python Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
GreenMinds Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Szukamy doświadczonego Senior Python Developera, który pasjonuje się tworzeniem nowoczesnych aplikacji i narzędzi wykorzystujących język Python. Jeśli jesteś osobą, która interesuje się tematami związanymi z inżynierią oprogramowania, algorytmami, oraz teorią grafów i chce pracować w międzynarodowym dynamicznym środowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Branża: Konsulting/ Finanse

Lokalizacja: Zdalnie / projekt międzynarodowy Szwajcaria

Stawka: 150~175 pln/h netto + VAT

Forma współpracy: B2B

Start: ASAP

Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna (ok. 20 min.) → rozmowa z klientem → podjęcie decyzji_ rozmowy odbywają się w j. angielskim

Twój zakres obowiązków

Tworzenie aplikacji i narzędzi wykorzystujących język Python

Współpraca z zespołem developerskim - praca dot. przepisania aplikacji na język python ( program typu Excel)

Nasze wymagania

Min 6-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Python Developera warunek konieczny

Wykształcenie wyższe informatyczne warunek konieczny

Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) oraz algorytmów i grafów

Znajomość narzędzi i praktyk CI/CD

Umiejętność rozwiązywania złożonych zagadnień (np. root cause analysis)

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1- projekt międzynarodowy

Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność oraz kreatywność

Zainteresowany ? Aplikuj !

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087