(Senior) Project Manager - Deweloper Mieszkaniowy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe, poszukujemy Kandydatów na stanowisko (Senior) Project Manager.

(Senior) Project Manager - Deweloper MieszkaniowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie projektami deweloperskimi zgodnie z założeniami budżetowymi i przejętym harmonogramem.
  • Czynne uczestnictwo we wszystkich fazach inwestycji - przygotowania, realizacji, przekazania do użytkowania projektu.
  • Zarządzanie zespołem inżynierskim oraz projektowym na etapie projektowania i realizacji prac budowlanych.
  • Odpowiedzialność za budżetowe, harmonogramowe, prawne parametry projektu.
  • Pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych.
  • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji.
  • Udział w przetargach na wybór wykonawców.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Okresowe raportowanie do Zarządu.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami po stronie dewelopera mieszkaniowego (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, architektura lub pokrewne.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektem deweloperskim.
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w branży deweloperskiej.
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2 (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie działalności gospodarczej.
  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i wspierającym środowisku dla jednego z liderów branży.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567