Senior PR Consultant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Clue PR S.C.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad pracą zespołu obsługującego powierzonych klientów z branży technologicznej, energetycznej, usługowej
  • samodzielne prowadzenie projektów, tworzenie strategii działań i ich egzekucja
  • zarządzanie budżetami na prowadzonych projektach i raportowanie do Account Managera
  • wsparcie procesów związanych z pozyskaniem nowych klientów oraz rozszerzeniem obsługi obecnych klientów
  • wsparcie działań strategicznych agencji
  • wsparcie młodszych członków zespołu

Nasze wymagania

  • udokumentowane min. 2 lata doświadczenia w PR
  • mile widziana wiedza wynikająca z prowadzonych dotychczas projektów w sektorach i tematyce: nowe technologie, IT, energetyka, ESG lub pokrewne
  • lekkie pióro, dokładność i systematyczność
  • otwarta i pełna pomysłów głowa
  • gotowość do nauki i dzielenia się doświadczeniem wspólnych projektów
  • angielski – bardzo dobry w mowie i piśmie

To oferujemy

  • projekty dla międzynarodowych klientów
  • szkolenia z nowoczesnych narzędzi PR
  • jasna ścieżka kariery i możliwości rozwoju
  • praca w przyjaznej atmosferze i wśród osób lubiących projekty, którymi się zajmują
  • atrakcyjny system prowizyjny od wygranych przetargów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392