Senior PPC Specialist
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
ProjectUP Sp. z o.o.
6. 6. 2024

ProjectUP to firma stworzona, aby pomagać Klientom osiągać rezultaty biznesowe. Odnajdą się u nas pasjonaci designu, social media i marketingu. Jesteśmy agencją marketingową skupioną na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz work-life balance. Realizujemy projekty dla różnych branż - od małych projektów start-upowych, przez wysokobudżetowe projekty dla międzynarodowych firm.

Obecnie poszukujemy Google Ads Specialist

Obowiązki

  • planowanie, tworzenie i prowadzenie kampanii performance marketingowych Google Ads
  • monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji),
  • realizacja celów biznesowych (ROI, budżet),
  • raportowanie wyników oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych kampanii,
  • bieżący kontakt z klientem w zakresie planowania i prowadzenia kampanii;
  • współpraca z działem graficznym na miejscu.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w marketingu online: planowanie i optymalizacja kampanii Google Ads
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics,
  • znajomość Merchant center, GTM
  • bardzo dobra znajomość Meta Ads
  • kreatywność i wysokie umiejętności analityczne,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • orientacja na realizowanie celów biznesowych.

Mile widziane:

  • znajomość Looker Studio
  • znajomość Marketing Automation (edrone, GetResponse Max, salesMANAGO)

Oferujemy

  • stacjonarna praca w nowoczesnym biurze w PPNT, hybrydowa lub całkowicie zdalna
  • Umowa B2B - 20 dni pełnopłatnego urlopu
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy od 07:00 do 09:00).
  • Sprzęt i oprogramowanie
  • Prawdziwy work-life balance – szanujemy czas prywatny, wolne popołudnia i weekendy

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914