Senior Power Platform Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Scalo Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projekcie współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie analizy hurtowni danych i różnych zbiorów danych, dotyczących biotechnologii. Wykorzystywany stos technologiczny w projekcie: Azure, Azure Web Services, PowerPages, PowerBI, APIs, NLP, AI, ML,
  • współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu opracowania i realizacji POC projektu,
  • tworzenie interfejsów API i opracowanie rozwiązań optymalizujących obsługę danych za pomocą Azure Stack,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • przygotowanie wersji demonstracyjnej aplikacji i prezentacja jej na konferencji,
  • wspieranie rozwoju MVP aplikacji,

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • masz doświadczenie w pracy z usługami Azure w zakresie tworzenia API i analizy danych,
  • biegle posługujesz się w technologiach NLP, AI i ML,
  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie C1,
  • posiadasz specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i opracowywania rozwiązań,
  • jesteś osobą otwartą na współpracę i innowacje,
  • masz kompetencje, by doradzać zespołowi i wpływać na ich rozwój techniczny.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services),
  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,
  • dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Treehouse, Udemy, Pluralsight,
  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,
  • kafeteryjny system benefitów – Motivizer,
  • prywatną opiekę medyczną – Luxmed,
  • możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT - ProMEET.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna (ok. 30 minut).
  • Rozmowa z Managerem (1 - 1,5 godz.)

Data inzynierze czy jesteś gotów czy jesteś gotów wykorzystać swoje doświadczenie i odegrać kluczową rolę w realizacji projektu rozwoju w obszarze data dla londyńskiej agencji marketingu wzrostu?

Jesteśmy firmą technologiczną , która stawia na rozwój swoich speców , ale co najważniejsze współpraca z nami jest zawsze partnerska . Możesz liczyć na pełną otwartość na Twoje potrzeby i oczekiwania, rozwojowe, projektowe ale też benefitowe.

Możesz oczekiwać od w pełni transparentnego procesu rekrutacyjnego, który odbywa się miłej atmosferze

O to wszystko ☝ dbamy w Scalo

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293