Senior Power BI Developer
  • Wrocław
Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
28. 8. 2024

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w rozwiązaniach Microsoft? Dołącz do naszej wyspecjalizowanej jednostki skupiającej ekspertów z dziedziny analizy i wizualizacji danych w ramach Centrum Kompetencyjnego Data & Analytics. Wdrażamy i rozwijamy hurtownie danych, systemy raportowania, samoobsługowe narzędzia BI, a także oferujemy rozwój ścieżki kariery w obszarach Data Science i Machine Learning.

Twoje zadania

  • Projektowanie, opracowywanie i wdrażanie interaktywnych i atrakcyjnych wizualnie raportów i dashboardów w Power BI
  • Wykorzystywanie DAX do złożonych obliczeń i modelowania danych
  • Zapewnianie dokładności i spójności danych
  • Rozwijanie i zarządzanie architekturą backendową dla Power BI (data sourcing, procesy ETL, hurtownie danych)
  • Pisanie i optymalizacja zapytań SQL i skryptów w celu integracji i pobierania danych
  • Projektowanie i wdrażanie wydajnych modeli danych
  • Współpraca z interesariuszami w celu zebrania wymagań i przełożenia ich na specyfikacje techniczne
  • Prowadzenie sesji szkoleniowych i zapewnianie wsparcia użytkownikom końcowym w zakresie funkcjonalności Power BI

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu raportów i dashboardów w Power BI oraz zarządzaniu danymi i ich modelowaniu
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności zarówno zapytań DAX, jak i modeli danych w Power BI
  • Biegła znajomość języka SQL i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych takimi jak SQL Server, Oracle lub MySQL
  • Znajomość koncepcji i najlepszych praktyk w zakresie hurtowni danych
  • Doświadczenie w integracji Power BI z usługami chmurowymi takimi jak Azure
  • Umiejętność analizy wymagań biznesowych oraz ich przekładania na rozwiązania techniczne i wizualizacje
  • Swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim
  • Znajomość Microsoft Azure w zakresie przechowywania, integracji i zarządzania danymi

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536