Senior PHP Developer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Nasz klient to innowacyjna firma, rewolucjonizuje polski sektor edukacyjny, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne dla szkół, nauczycieli, uczniów i rodziców. W ofercie znajdują się systemy, które wspierają zarządzanie placówkami oświatowymi, procesem dydaktycznym i administracją. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ma realny wpływ na przyszłość edukacji, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP8
  • Doświadczenie w pracy z Symfony (min.4 lata doświadczenia komercyjnego)
  • Dobra znajomość Redis, Nginx, Docer, RabbitMQ, MariaDB
  • Znajomość standardów OAuth 2.0
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i integracyjnych (PHPUnit)
  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Infection, PHPStan
  • Analityczne myślenie, proaktywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i otwartość na nowe rozwiązania technologiczne

Dodatkowe atuty:

  • DoctrineORM, BEHAT, DEPTRACK, ECS, PHPMD, Swagger, JWT, OpenAPI3

Oferujemy:

  • Współpraca z zgranym i doświadczonym zespole nad projektem rozwojowym
  • Praca zdalna lub hybrydowa
  • Elastyczne godziny pracy i krótsze piątki
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Parking dla pracowników
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania od wersji MVP
  • Dbanie o wysoką jakość jakość kodu (także testy automatyczne)
  • Wyznaczanie standardów w projekcie
  • Proponowanie rozwiązań w ramach wyzwań back-endowych
  • Analiza, projektowanie i implementacja oprogramowania w oparciu o DDD
  • Praca z bazami danych (MariaDB,MySQL) oraz optymalizacja procesów w oparciu o Redis

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087