Senior PHP Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
CDeX
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Rozwój poligonu cybernetycznego opartego o PHP 8, MySQL i OpenStack, w tym: nowe funkcje, poprawki błędów, testy jednostkowe;
  • Współpraca z zespołem programistów i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa polegająca na wspólnym projektowaniu architektury jak i dalszych ścieżek rozwoju platformy;
  • Aktywne uczestnictwo w zespole prowadzonym metodyką zwinną.

Wymagania:

  • Minimum 5 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP, w tym PHP 8;
  • Biegłość w obsłudze i rozwoju relacyjnych baz danych;
  • Dobre zrozumienie paradygmatu obiektowego, zasad SOLID i Clean Code;
  • Biegłość w implementacji testów jednostkowych w PHPUnit;
  • Doświadczenie z Dockerem i pracą na kontenerach;
  • Doświadczenie ze środowiskiem PhpStorm;
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych oraz systemów operacyjnych;
  • Doświadczenie w pracy zwinnej Scrum, Kanban itp;
  • Biegłość w obsłudze GIT;
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40 h w tygodniu);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i pisanie kodu w tym języku.

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka CakePHP;
  • Dobra znajomość HTML5/CSS3 i JavaScript (jQuery);
  • Praktyczne doświadczenie w użytkowaniu dowolnego rozwiązania wirtualizacyjnego (mile widziane KVM);
  • Znajomość Jenkinsa (lub innego systemu CI).

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B, do końca roku, z możliwością przedłużenia.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648