Senior PHP Developer
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Transparent Data
23. 5. 2024

Transparent Data to unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Wykorzystujemy dane z otwartych rejestrów dotyczących danych gospodarczych by dostarczać usługi i produkty dla klientów biznesowych. Tworzymy rozwiązania m.in dla. największych instytucji finansowych oraz działów zakupów, AML i controlingu liderów rynku.

Obecnie szukamy doświadczonego Senior PHP Developera , posiadającego praktyczną wiedzę w budowaniu architektury mikroserwisowej, który pomoże nam tworzyć ciekawe produkty i serwisy dla biznesu. Chętnie przyjmiemy na pokład osobę, która ma zapał i energię do poprawy workflow zespołu oraz będzie brała aktywny udział w doborze nowych rozwiązań. Cechuje Cię wrodzona miłość do czystego kodu i otwartość na uczenie się nowych rzeczy?

Dołącz do nas!

Miejsce pracy Remote / partly remote/ Poznań (wszystkie opcje możliwe)

Twoje zadania:

  • pokonywanie ograniczeń w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych z otwartych rejestrów dotyczących działalności gospodarczych
  • tworzenie i utrzymywanie rozwiązań dla klientów biznesowych w Polsce i zagranicą
  • współtworzenie i rozwijanie z pozostałymi developerami standardów pracy w zespole
  • tworzenie wysokiej jakości kodu
  • aktywny udział w sprawdzeniu kodu współpracowników (Code Review) i doborze właściwych rozwiązań architektonicznych

Czego oczekujemy:

  • przynajmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP i wzorcami projektowymi
  • znajomości stylów architektury systemowej (mikroserwisy) i aplikacyjnej
  • dobrych pomysłów, kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • dbałości i dokładności w pisaniu i utrzymywaniu kodu
  • bardzo dobrej znajomości PHP 7+
  • pisania i utrzymywania dokumentacji technicznej
  • praktycznej wiedzy dotyczącej piramidy testów (jednostkowe, integracyjne, e2e)
  • bardzo dobrej znajomości aktualnych technologii backendowych, w tym biegłości w przynajmniej jednym z wiodących frameworków PHP-owych (np. Symfony, Laravel)
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych, np. MySQL i umiejętnościami tworzenia optymalnych zapytań
  • znajomości gita i automatyzacji/CI w systemach typu GitHub/Bitbucket
  • dobrej znajomości Docker’a i Kubernetes’a
  • praktyczne umiejętności technik refactoringu kodu i usuwania długu technologicznego
  • samodzielności, nastawienia na rozwiązywanie problemów i ciągły samorozwój, dobrze jeśli kontakt z innymi osobami nie sprawia Ci kłopotu

  • Praca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509