Senior PHP Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
PhotoAiD
16. 5. 2024

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)
  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)
  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!
  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane
  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku
  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których nauczyliśmy naszą sztuczną inteligencję

Do naszego zespołu szukamy aktualnie kandydatów na rolę Senior PHP Developera.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności backendu dla PhotoAid (PHP, Yii 2),
  • Bliska współpraca z zespołem produktowym, żeby wspólnie rozwiązywać problemy biznesowe firmy,
  • Udział w transformacji na nowoczesny stos technologiczny (AWS serverless, mikroserwisy),
  • Podnoszenie poziomu dojrzałości technologicznej zespołu,
  • Ciągłe ulepszanie praktyk i procesów wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w PHP w przynajmniej jednym frameworku do tworzenia aplikacji webowych,
  • Wymagane techniczne umiejętności:
  • Dobrego posługiwania się PHP,
  • Posługiwania się wzorcami projektowymi,
  • Posługiwania się co najmniej jednym popularnym framework-iem do tworzenia aplikacji webowych,
  • Tworzenia API,
  • Tworzenia usług skalowanych horyzontalnie,
  • Pisania bezpiecznego kodu (cybersecurity),
  • Korzystania z dobrodziejstw chmury,
  • Utrzymania jakości, ekspresyjności i modyfikowalności tworzonego kodu,
  • Wcielania w życie dobrych praktyk programistycznych i DevOpsowych,
  • Posługiwania się relacyjną bazą danych,
  • Organizacyjne umiejętności:
  • Pracy w zespole,
  • Rozwiązania problemu biznesowego “od A do Z”, z pomocą innych programistów,
  • Projektowania i planowania rozwiązań problemów biznesowych,
  • Uczenia mniej doświadczonych deweloperów,
  • Samodzielnego wynajdowania i komunikowania potencjalnych ulepszeń,
  • Pragmatyzm.

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju i wpływu na docelowy kształt rozwiązania,
  • Nowoczesny ekosystem technologiczny (serverless w AWS, mikroserwisy, pełne IaC z automatycznym CI/CD do produkcji),
  • Data-driven development - usprawnienia są A/B testowane.

Benefity:

  • Praca jest całkowicie zdalna, a godziny elastyczne,
  • Workation na Teneryfie - posiadamy biuro dostępne dla PhotoAiDersów na jednej z Wysp Kanaryjskich,
  • Prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • Karta Multisport,
  • Lekcje języków obcych,
  • Employee Stock Option Plan, czyli program, dzięki któremu każdy PhotoAiDers może stać się współwłaścicielem firmy i przez to mieć realny udział w naszym wspólnym sukcesie.
  • Sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiska - zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.

Już teraz - dziękujemy za Twoją aplikację! Stay tuned!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322