Senior Payroll Specialist - rekrutacja online
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HRK S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest renomowana firma świadcząca usługi outsoucingowe.

Senior Payroll SpecialistMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Naliczanie list płac;
  • Weryfikacja danych kadrowo-płacowych;
  • Koordynowanie procesów składania miesięcznych deklaracji do ZUS/PFRON/PPK/GUS
  • Korespondencja z klientami, z urzędami i instytucjami;
  • Współpraca z zespołem kadrowo-placowym oraz zespołami administracji i księgowości;
  • Nadzór nad pracami członków zespołu kadrowo-płacowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac lub do spraw płac;
  • Znajomość programu PŁATNIK oraz współpracujących aplikacji kadrowo-płacowych, pożądana jest praktyka w pracy z systemem kadrowo-płacowym ENOVA365 lub OPTIMA;
  • Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej w części wymiaru pracy oraz zapewnia możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377