Senior Node.JS Developer
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Interia.pl Sp. z o.o.
13. 8. 2024

Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w wytwarzaniu oraz rozwoju systemów portalu Interia.pl ze szczególnym nastawieniem na projektowanie i wytwarzanie rozwiązań gotowych do działania "w chmurze" z systemem Kubernetes.

Jak wygląda nasz zespół?

Zespół składa się z developerów JS oraz NodeJS.

Tworzymy i rozwijamy usługi i aplikacje związane z portalem www.interia.pl i jego serwisami, a także CMS do zarządzania treściami, wspierający pracę wydawców i redaktorów serwisów Interia.pl.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • tworzenie skryptów automatyzujących (Python/TS/bash/YAML)
  • tworzenie funkcjonalności dla BFF
  • rozwijanie API GraphQL
  • pisanie czystego, efektywnego i ponownie używalnego kodu
  • uczestnictwo w procesie tworzenia oprogramowania od projektu do wdrożenia
  • utrzymywanie i aktualizowanie istniejących aplikacji
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6+)/TypeScript i jego zaawansowanych konceptów
  • doświadczenie w pracy komercyjnej z NodeJS
  • doświadczenie w pracy z Kubernetesem i CI/CD
  • znajomość Next.js
  • znajomość baz NoSQL
  • znajomość zagadnień Security / Performance / Reliability

Docenimy:

  • znajomość języka Python
  • znajomość GraphQL
  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych

Oferujemy:

  • współpracę B2B  ​
  • możliwość rozwoju technologicznego oraz wpływu na dobór technologii, narzędzi oraz rozwiązań
  • pracę w dowolnym modelu: stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • dostęp do szkoleń i konferencji
  • cykliczne spotkania Dev Tank, bo stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536