Senior Network Expert
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Bank Millennium
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych z obszaru architektury sieci LAN/WAN/Cloud
  • Realizacja projektów rozwijających infrastrukturę sieciową w wersji on-prem oraz cloud
  • Administrowanie i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej
  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez inne zespoły technologiczne lub przez użytkowników biznesowych
  • Realizacja nowych projektów technicznych samodzielnie lub we współpracy z zewnętrznymi partnerami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, schematów sieciowych i dokumentacji bezpieczeństwa
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w analizie ich wymagań i rekomendowanie rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna poparta doświadczeniem na poziomie CCNP lub adekwatny innego producenta w zakresie Routing / Switching / Wireless /Security /Cloud
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność
  • Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane doświadczenie w zakresie:

Fortinet/Cisco/Checkpoint security, F5, Imperva WAF, Cloud networking (Azure/AWS/Equinix), automatyzacja (Ansible/Terraform/Python/GIT).

Oferujemy:

  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055